Drukarnia naklejek

Druk naklejek - cennik

Masz już pomysł na własne naklejki reklamowe?
Kliknij obok, aby sprawdzić ceny

Określ wymiary i ilość naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu obsługujemy Klientów w spersonalizowany, osobisty sposób.

Naklejki reklamowe wyceniamy po ustaleniu dwóch najważniejszych informacji, które dla każdego są inne.

    Ustal do wyceny naklejek:

  • Wymiary naklejki (wysokość i szerokość)
  • Nakład produkcyjny

Te informacje to minimum niezbędne do wyceny druku więc zacznij od rozmiaru i ilości naklejek.

Jeśli nie wiesz, czy dany wymiar dobrze się sprawdzi, skontaktuj się z nami. Doradzimy też w sprawach wymiarów. Do wyceny potrzebujemy tylko bardzo podstawowych i niezbędnych informacji.

Wyślij informacje do wyceny.

Po ustaleniu wymiarów i nakładu naklejki, wpisz je do formularza obok, podając przy tym swoje dane kontaktowe i wyślij je do nas. Otrzymasz wtedy indywidualną wycenę, według Twojego pomysłu na własne naklejki firmowe.

Szybka WYCENA naklejek reklamowych:

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane.
UWAGA! W druku cyfrowym możesz liczyć zawsze na DARMOWĄ PRÓBĘ WYDRUKU. Dzięki temu nie musisz się martwić o efekty druku po zamówieniu.

W jakiej formie otrzymam naklejki?

W ekonomicznym druku cyfrowym lub w sitodruku, naklejki po produkcji dostarczamy w arkuszach zbliżonych do formatu A4. Oznacza to, że otrzymasz własne naklejki w arkuszach o ustalonej wielkości, wygodnej do bezpiecznej wysyłki.

Na każdym arkuszu naklejki są nacięte według ustalonego w projekcie kształtu. Usunięty jest też niepotrzebny nadmiar odpadu folii otaczającej naklejki. Dzięki temu tak przygotowane nalepki można łatwo i szybko zdejmować z arkusza.
Zaawansowane opcje wykończenia naklejek również są możliwe. Cięcie na sztuki, wykrawanie gilotynowe lub według indywidualnego wykrojnika jest już droższą opcją produkcyjną. Ale w niektórych przypadkach będzię niezbędne żeby uzyskać odpowiedni efekt reklamowy.

Na przykład dla naklejek, które mają być masowo rozdawane wygodniejsza będzie produkcja z takim właśnie indywidualnym cięciem.

3 proste kroki do własnych naklejek.

1. Ustal potrzeby - przygotujemy wycenę

Dobry efekt marketingowy ze stosowania naklejek reklamowych osiągniemy wtedy, gdy określimy konkretny cel jaki chcemy osiągnąć. Produkcja naklejek powinna być częścią większej strategii firmy.

Po ustaleniu potrzeb, przystępujemy do szczegółowej wyceny druku naklejek i staramy się przy tym optymalizować koszty.

2. Popracujmy nad projektem

Jeśli nie masz gotowego projektu naklejki, to możemy pomóc w jego przygotowaniu. Jeśli udostępnienisz nam ogólną grafikę firmową (logo, kolorystyka, zdjęcia produktów) możemy przygotować projekt naklejki, która będzie wspierała Twoją firmę.

Na etapie projektowania kontaktujemy się z Tobą często drogą mailową i dopracowujemy wspólnie szczegóły. Później zatwierdzasz projekt i składasz zamówienie.

3. Drukujemy i wysyłamy naklejki

Druk naklejek w popularnych nakładach zwykle trwa 2 - 3 dni. Zależy to od aktualnej sytuacji na produkcji i technologii druku.

Po druku pakujemy naklejki w bezpieczne koperty lub kartony. Pozostaje tylko sprawna dostawa kurierska i kolejnego dnia Twoja firma może już korzystać z własnych naklejki.