Drukarnia naklejek

Druk naklejek - cennik

Określ parametry naklejki..

Naklejki reklamowe mają to do siebie, że ich wycena opiera się o kilka najważniejszych informacji, które zwykle dla każdego projektu są inne. Ilość dostępnych kombinacji kształtów oraz wymiarów naklejek jest ogromna.

Z tego względu do każdego projektu musimy podchodzić bardzo indywidualnie, ale dzięki temu też nasi Klienci są obsługiwani w bardzo spersonalizowany sposób.

    Czynniki, które najbardziej wpływają na cenę naklejek to:

  • Wymiar naklejki czyli wysokość i szerokość
  • Kształt naklejki
  • Rodzaj folii podłoża (biała, srebrna, złota itp.)
  • Technika nadruku (druk cyfrowy pełnokolorowy, sitodruk, offset pełnokolorowy)
  • Nakład produkcyjny

Określenie tych kilku parametrów jest zawsze niezbędne do wyceny druku więc zacznij właśnie od przemyślenia potrzeb Twojej firmy w tym zakresie.

Jeśli masz wątpliwości, czy dany wymiar dobrze się sprawdzi, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy też w sprawach wymiarów. Do wyceny potrzebujemy tylko bardzo podstawowych i niezbędnych informacji.


..a potem wyślij je do wyceny

Po ustaleniu powyższych parametrów naklejki, wpisz je do formularza obok, podając przy tym swoje dane kontaktowe i wyślij je do nas. Otrzymasz wtedy indywidualną wycenę, według Twojego pomysłu na własne naklejki firmowe.

Szybka WYCENA naklejek reklamowych

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane.

W jakiej formie otrzymam naklejki?

W najbardziej ekonomicznym druku cyfrowym lub w sitodruku, naklejki po produkcji przygotowywane są do dostawy w postaci arkuszowej. Oznacza to, że otrzymasz naklejki w arkuszach o ustalonej wielkości lub wygodnej do bezpiecznej wysyłki.

Na każdym arkuszu naklejki są nacięte według ustalonego w projekcie kształtu. Usunięty jest też niepotrzebny nadmiar odpadu folii otaczającej naklejki. Dzięki temu tak przygotowane nalepki można łatwo i szybko zdejmować z arkusza.
Zaawansowane opcje wykończenia naklejek stosujemy najczęściej w przypadku druku offsetowego. Cięcie na sztuki jest zatem też możliwe. Wykrawanie gilotynowe lub według indywidualnego wykrojnika jest już droższą opcją produkcyjną, ale w niektórych przypadkach będzię niezbędne do uzyskania odpowiedniego efektu reklamowego. Na przykład dla naklejek, które mają być masowo rozdawane wygodniejsza będzie produkcja z takim właśnie indywidualnym sztancowaniem.

3 proste kroki do własnych naklejek

1. Analiza potrzeb i ustalenie wyceny
Aby uzyskać dobry efekt marketingowy ze stosowania naklejek reklamowych, pierwszym etapem pracy nad takim projektem jest szczegółowe określenie celu, jaki ma spełniać naklejka w strategii reklamowej. Jest to niezwykle istotny etap i właściwe rozpoznanie potrzeb firmy przekłada się znacząco później na skuteczność takiej formy reklamy. Po określeniu właściwych parametrów, przystępujemy do szczegółowej wyceny druku naklejek i staramy się przy tym optymalizować koszty.
2. Przygotowanie projektu i zamówienie
Jeśli nie posiadasz gotowego projektu naklejki, to jesteśmy w stanie również zapewnić wsparcie w tym zakresie. Udostępnienie nam ogólnej grafiki firmowej takiej jak logo, czy zdjęcia produktów, to często podstawa do przygotowania projektu naklejki, który spełni dobrze zadanie wsparcia Twojej firmy. Na etapie przygotowania graficznego kontaktujemy się z Tobą często drogą mailową dopracowując wspólnie szczegóły. Później pozostaje zatwierdzenie projektu i złożenie zamówienia.
3. Druk i dostawa naklejek
Na druk naklejek w popularnych nakładach zwykle nie potrzeba długich terminów, ale też zależy to od bieżącej sytuacji na produkcji. Podczas przyjęcia zamówienia termin jest wstępnie szacowany i zwykle nie mamy kłopotu, aby go dotrzymać. Po druku naklejki są pakowane w sposób bezpieczny dla transportu. Wykorzystujemy do tego bezpieczne koperty lub kartony. Pozostaje tylko sprawna dostawa kurierska i kolejnego dnia Twoja firma może już korzystać z możliwości jakie dają naklejki.
UWAGA! W druku cyfrowym możesz liczyć zawsze na DARMOWĄ PRÓBĘ WYDRUKU. Dzięki temu nie musisz się martwić o efekty druku po zamówieniu.